ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

пʼятниця, 30 грудня 2016 р.

Аптеки до 1 лютого зможуть розпродати ліки, закуплені за завищеними цінами, - Супрун

Нові ліки вже повинні бути за зниженими цінами

Аптеки до 1 лютого 2017 року зможуть розпродати ліки, закуплені за завищеними цінами. Про це в ході брифінгу заявила в. о. голови Міністерства охорони здоров'я Уляна Супрун, повідомляє "112 Україна".

"Буде один місяць, січень, коли аптеки зможуть продавати ті ліки, які вони закупили за завищеними цінами в минулому році. Ми до 1 лютого дозволяємо, щоб вони розпродали все, що у них було на складі. Але нові ліки, які вони закуповують і привозять до себе, вже повинні бути за зниженими цінами", - заявила Супрун.

Як повідомляється, на даний момент з Міністерством економічного розвитку і торгівлі узгоджується порядок встановлення референтної ціни на ліки.

Зокрема, за словами Супрун, серед основних вимог - щоб аптеки вивісили списки цін на ліки.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів України дозволив передоплату на термін до 18 місяців при здійсненні державних закупівель ліків в 2017 році.

https://www.rbc.ua/ukr/news/apteki-1-fevralya-smogut-rasprodat-lekarstva-1483005737.html

Немає коментарів: