ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

вівторок, 8 листопада 2016 р.

Очільниця МОЗу у Вінниці: перелік лікарських засобів буде скорочено втричі


В.о. Міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун презентувала медикам Вінниччини реформу у сфері охорони здоров’я.  

4-го листопада виконуюча обов’язки Міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун з робочим візитом відвідала Вінницю. Очільниця МОЗ наголосила, що в Україні існує проблема з тим, що приблизно 50% лікарських засобів насправді не лікують хвороби.

- Зараз 90% лікарських засобів купується за кошти населення і лише 10% оплачується через якісь державні програми. 50% ліків, які закуповуються в аптеках - це навіть не є ліки, це - інші препарати, які, можливо, допомагають із симптомами, але якщо подивитися на їх МНН (міжнародні непатентовані назви, - ред.), вони не надають медичної допомоги та лікування, - пояснила У.Супрун.

Урядовиця розповіла, що наступного року кількість препаратів в країні буде скорочено втричі.

- Ми зараз завершуємо роботу над новою політикою лікарських засобів. В цій новій політиці ми звужуємо перелік лікарських засобів в Україні, і їх буде набагато менше, ніж зараз. Зараз їх є більше 1000, буде - близько 300. І вони не будуть визначені за торговельними марками, вони будуть визначені за МНН, - наголосила У.Супрун.

Таким чином пацієнт в лікарні отримуватиме рецепт, в якому буде вказана назва лікарського засобу, який може допомогти при тій чи іншій хворобі, а торгову марку хворий обиратиме самостійно.

Нагадаємо, з наступного року вінничани підписуватимуть контракти з сімейними лікарями.

http://i-vin.info/

Немає коментарів: