ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

пʼятниця, 25 листопада 2016 р.

Держслужба України заборонила продаж популярного сиропу від кашлю

Держслужба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками ввела заборону на продаж і використання лікарського препарату «Гедерин» (сироп по 90 мл у флаконі з дозуючим стаканчиком в упаковці) серії 70215, виробництва ТОВ «ДКП «Фармацевтична фабрика».

Причина заборони в розпорядженні відомства не відзначається.

В зв'язку з забороною Держслужба зобов'язала всі суб'єкти держвласності, що здійснюють реалізацію, зберігання та застосування даного препарату негайно перевірити наявність відповідної партії «Гедерина» і вилучити її з обігу для подальшої утилізації або повернення виробнику.

Як раніше повідомляв «Вістям» Микола Холоденко, начальник Департаменту комунікацій Держлікслужби, розпорядження про заборону після публікації в терміновому порядку доводиться до відома кожної аптеки та інших об'єктів, і ті зобов'язані невідкладно виконати його вимоги, після чого надати звіт до територіального органу Держлікслужби.

Однак, щоб переконатись, що вам не потрапив заборонений препарат, попросіть у провізора, медсестри або лікаря сертифікат якості на сироп «Гедерин», виданий виробником. Зверніть увагу, щоб серія в ньому не збігалася із забороненою (в конкретному випадку - серія 70215).

http://infokava.com/lang-uk/

Немає коментарів: