ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

вівторок, 29 листопада 2016 р.

ПЕРШІ ПОСТАВКИ ЛІКІВ ЗА НОВИМИ КОНТРАКТАМИ ЗАПЛАНОВАНО В ПОНЕДІЛОК

Програма розвитку ООН в Україні розпочала цикл закупівель ліків та лікарських засобів за кошти бюджету 2016 року. Перші поставки за програмами лікування орфанних (рідкісних) захворювань очікуються з понеділка, 28 листопада

Про це на конференції заявив координатор програми ПРООН із проведення закупівель Зафар Юлдашев.

"За двома програмами ми швидко провели тендер, напряму звернулися до виробників ліків, вже укладені контракти. З того моменту, як ми отримали кошти від МОЗ, до моменту поставок пройшло два тижні. З понеділка ліки за однією програмою вже будуть", - сказав Юлдашев.

Він зазначив, що ПРООН залучила до прямих перемовин єдиних виробників окремих лікарських засобів для лікування хвороби Гоше та мукополісахаридозу. Укладені угоди на суму більше 7,5 мільйонів доларів та досягнуто зниження цін в межах від 25 до 40% для кожного лікарського засобу у порівнянні з цінами державних закупівель 2015 року. За його словами, економія склала 3 млн доларів США, які будуть спрямовані на закупівлю додаткових медикаментів для цієї категорії захворювань для забезпечення більшої кількості пацієнтів необхідним лікуванням.

http://www.5.ua/

Немає коментарів: