ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

пʼятниця, 4 листопада 2016 р.

МОЗ хоче втричі скоротити Національний перелік ліків

Міністерство охорони здоров'я України має намір скоротити Національний перелік ліків утричі.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це на консультаціях щодо доступності ліків сказав заступник міністра охорони здоров'я Роман Ілик.

"Оновлений Національний перелік лікарських засобів є надзвичайно важливим для нашої роботи в майбутньому. Національний перелік, який діє в Україні на сьогодні, налічує понад 1000 найменувань. Завдання полягає в тому, щоб скоротити його мінімум утричі. Іде розмова про те, що будуть (включені в перелік. - ред.) лікарські засоби, які в першу чергу рекомендує ВООЗ, які максимально ефективно можна використовувати для всіх громадян України", - сказав Ілик.

Він додав, що зараз над документом працює експертний комітет, а остаточне формування оновленого переліку та його затвердження планується до кінця 2016 року.

Відзначимо, Національний перелік складається з основного переліку, в який включені найбільш ефективні, безпечні лікарські засоби з найвищими показниками економічної доцільності для пріоритетних патологічних станів, які визначаються, виходячи з сучасної та очікуваної значущості для охорони здоров'я.

http://ua.censor.net.ua/news/413525/moz_hoche_vtrychi_skorotyty_natsionalnyyi_perelik_likiv

Немає коментарів: