ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

пʼятниця, 11 листопада 2016 р.

МИ ПЛАТИМО БЮДЖЕТНІ ГРОШІ КОМПАНІЯМ, ЯКІ ЗАКЛАЛИ У ПЕРЕЛІК СВОЇ ЛІКИ З НЕДОВЕДЕНОЮ КЛІНІЧНОЮ ЕФЕКТИВНІСТЮ – ЕКСПЕРТ
Національний перелік лікарських засобів – це список ліків, за які платить держава

Про це в ефірі "5 каналу" у програмі "Інформаційний день" заявила директор програмної ініціативи "Громадське здоров'я" фонду "Відродження" Вікторія Тимошевська під час обговорення медичної реформи.

"Цей перелік сьогодні налічує 1100 лікарських засобів. У цьому переліку дуже багато ліків з недоведеною клінічною ефективністю терапевтично. Цей перелік існує вже понад 10 років, він постійно оновлюється і туди постійно, за часи всіх міністрів, щось вносилося і майже нічого ніколи не виключалося. Це такий наріжний камінь проблем з формування фармацевтичної політики у країні", – зазначила Тимошевська.

"Ми платимо бюджетні гроші певним компаніям, які заклали у перелік свої ліки. У переліку є багато ліків, які не використовуються у жодній країні світу", – додала вона.

Також Тимошевська зазначила, що зараз паралельно в уряді переглядають цей перелік і вже готова перша версія такого списку, який міститиме в собі близько 300-350 лікарських засобів.

http://www.5.ua/suspilstvo/ekspert-rozpovila-skilky-likarskykh-zasobiv-vkhodyt-do-natspereliku-v-ukraini-130753.html

Немає коментарів: