ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

пʼятниця, 11 листопада 2016 р.

У 2017 Україна матиме більше ліків від раку — Супрун

Наступного року в Україні буде навіть більше ліків для лікування онкозахворювань, ніж цього року

Про це на брифінгу повідомила виконуюча обов’язки Міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, передає кореспондентка «Громадського радіо» Марія Зав’ялова.

За її словами, ліки для хіміотерапії закуповуються через державну програму від спеціалізованих міжнародних організацій.

«Питання у специфічній бюджетній програмі, яка прописана, і ми не можемо додавати туди нові програми. Можемо залишити наші програми щодо онкохворих, але не можемо створювати нову. То так, будуть ліки для онкохворих, буде навіть більше ліків, ніж минулого року», — зазначила Супрун.

Вона наголосила, що у МОЗ планують за 5 років зменшити фінансування ліків за рахунок більшої концентрації на профілактиці та запобіганню захворюванням.

Очільниця МОЗ зазначила, що мораторій на нові програми не означає, що відомство не розвиватимемо та не збільшуватиме фінансування ліків для онкохворих.

«Ми запросили громадські організації, які спільно з нами запропонували не називати це програмою, а називати це стратегією щодо онкохворих, аби могли залучити допомогу наших іноземних партнерів, громадських організацій, які дуже гарно працюють. І аби МОЗ також давав те, що можливо, через державу, щоб якнайкраще допомогти тим, хто найбільше потребує допомоги. Уляна Супрун також зазначила, що стежитиме за повідомленнями ЗМІ, аби реагувати на порушення, проблеми та зловживання у сфері охорони здоров’я.

Також читайте, що в Україну вже завезли 100 тисяч доз вакцини від грипу, а в майбутньому борошно збагачуватимуть фолієвою кислотою.

У відповідь на спротив реформам у міністерстві охорони здоров’я, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликав міністра охорони здоров’я «зачистити» МОЗ від «ворогів держави».

Нагадаємо, що Кабмін України затвердив референтне ціноутворення на ліки та програму реімбурсації.

https://hromadskeradio.org

Немає коментарів: