ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

вівторок, 25 жовтня 2016 р.

Змінено умови запобігання розкраданню рослин, включених до переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів

Уряд вніс зміни до Умов запобігання розкраданню рослин, включених до переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів. Це передбачено постановою Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 р. № 728.

Документом вдосконалено порядок цілодобової охорони об'єктів і приміщень, у яких культивуються, використовуються, зберігаються та знищуються рослини, включені до переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, а також використовується, зберігається та знищується отримана з них готова продукція чи відходи таких рослин, що унеможливить їх виток у незаконний обіг.

 Це своєю чергою убезпечить населення держави від загроз життю та здоров'ю, які можливі у випадках розкрадання вищевказаних рослин.

http://narodnarada.info/

Немає коментарів: