ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

вівторок, 11 жовтня 2016 р.

Уряд розширив перелік платних медичних послуг

Уряд розширив перелік платних медичних послуг. Зокрема, йдеться про різноманітні дослідження та послуги телемедицини.

Так, Перелік платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров’я та вищих медичних навчальних закладах був затверджений ще у 1996 році. Проте цьогоріч він поповнився кількома новими пунктами.

Відтепер платними стають лабораторні, діагностичні та консультативні послуги за зверненням громадян, що надаються без направлення лікаря, зокрема із застосуванням телемедицини.

Також платною стає тепер медична допомога хворим удома, зокрема із застосуванням телемедицини (діагностичне обстеження, процедури, маніпуляції, консультування, догляд).

Кабмін також визначив платним медичне обслуговування, за договорами із суб’єктами господарювання, страховими організаціями (в тому числі з Фондом соціального страхування України), а також медобслуговування іноземців за договорами страхування.

Крім того, офіційно платними стають мікробіологічні, паразитологічні, молекулярно-генетичні, хімічні, токсикологічні та фізичні дослідження, що не належать до медичної допомоги населенню, та оформлення їхніх результатів.

Повний перелік платних медичних послуг можна переглянути за посиланням.

Раніше у МОЗ пояснили, які зміни очікують українську медицину вже наступного року.

http://zik.ua/news/2016/10/10/uryad_rozshyryv_perelik_platnyh_medychnyh_poslug_937782

Немає коментарів: