ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 17 жовтня 2016 р.

Успішний крок МОЗ став початком закупівель ліків за кошти держбюджету 2016 року


11 жовтня підписали договір про співпрацю з Програмою Розвитку ООН United Nations Development Programme (UNDP) Ukraine. Про це повідомляє міністр МОЗ Уляна Супрун.

Вона додає, що ця подія стала початком закупівель ліків за кошти державного бюджету 2016 року. Ми вже працюємо над тим, щоб найближчим часом були підписані договори також з іншими організаціями, і “запустити” повноцінну роботу закупівель.

ПРООН разом з іншими міжнародними організаціями допомогли нам провести ефективні закупівлі ліків за кошти 2015 року, щоб українські пацієнти могли отримувати якісні та доступні ліки. Нарешті ми забезпечили поліклініки усіма вакцинами, а пацієнтів необхідними для їхнього здоров’я препаратами.

Станом на сьогодні вже поставлено 92% препаратів, закуплених за кошти 2015 року.
Більше інформації у таблиці  https://goo.gl/qeabjI

http://ternopillive.com.ua/

Немає коментарів: