ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 12 вересня 2016 р.

У МОЗ розповіли про причини затримки ліків для онкохворих дітей

У МОЗ розповіли про причини затримки ліків для онкохворих дітей

Закуплені Міністерством охорони здоров’я ліки для онкохворих дітей вже 90 днів знаходяться на складі тимчасового зберігання у зоні діяльності Київської митниці ДФС. Про це повідомляє прес-служба МОЗ.

«Доставка зазначених ліків онкохворим дітям затримуються через відмову ТОВ «Людмила фарм» здійснити усі необхідні митні процедури», - йдеться в повідомленні.
Зазначається, що ліки були закуплені через Королівську агенцію Великобританії Crown Agents, що постачаються ТОВ «Людмила фарм».

Вказано, що міністерство охорони здоров’я України неодноразово зверталося до усіх сторін зазначеного процесу з вимогою вирішити ситуацію, що склалася з поставкою ліків, проводило наради із залученням спеціалістів Міністерства фінансів, Міністерства економічного розвитку і торгівлі та народних депутатів і показувало варіанти вирішення у рамках чинного законодавства.

Крім того, 9 вересня 2016 року в МОЗ було проведено чергову нараду під головуванням в.о. Міністра охорони здоров’я Уляни Супрун за участю представників Міністерства фінансів України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Служби безпеки України, ТОВ «Людмила фарм», Crown Agents, ДП «Укрмедпостач» МОЗ України, Народних депутатів Корчинської О.А. (перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я) та Голуба В.В.

За результатами наради ТОВ «Людмила фарм», як власнику лікарських засобів, було запропоновано здійснити передачу права власності Crown Agents, перемістивши товар на митний ліцензійний склад, звідки Crown Agents зможе відразу передати його МОЗ для швидкого забезпечення ліками онкохворих дітей.
При цьому ТОВ «Людмила фарм» було наголошено, що при розміщенні товарів в режим митного складу, застосовуватиметься повне умовне звільнення від сплати митних платежів.
Повідомляється, що про можливість врегулювання зазначеного питання з розміщенням лікарських засобів у режим митного складу з умовним повним звільненням від оподаткування ТОВ «Людмила фарм» було проінформовано також листом Міністерства фінансів України від 09.09.2016 № 31-11320-01-2/25726 як відповідь на спільне депутатське звернення Богомолець О.Ф, Корчинської О.А., Мусія О.С.

Однак станом на сьогодні ТОВ «Людмила фарм» не забезпечила можливість отримання ліків міністерством. Товар, як і раніше, залишається на складі тимчасового зберігання, а діти страждають від нестачі ліків.


http://pravda.press/news/society/u-moz-rozpovili-pro-prichini-zatrimki-lykiv-dlya-onkokhvorikh-ditey--24230/

Немає коментарів: