ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

пʼятниця, 9 вересня 2016 р.

Комітет з питань охорони здоров’я розглянув інформацію МОЗ про стан поставок у регіони лікарських засобів

У засіданні взяли участь в.о. Міністра охорони здоров’я Уляна Супрун та новопризначені заступників Міністра -  Ковтонюк П.А. та Лінчевський О.В.

Під час засідання заслухано та обговорено інформацію в.о. Міністра охорони здоров’я Уляни Супрун про стан поставок у регіони лікарських засобів, імунобіологічних препаратів та медичних виробів, закуплених через спеціалізовані міжнародні організації за кошти Державного бюджету України 2015 року.

Також Комітет у порядку контролю заслухав питання стан виконання Міністерством охорони здоров’я України у 2016 році бюджетної програми «Лікування громадян України за кордоном» (КПКВК 2301360), зокрема про стан вирішення питання стосовно виділення у поточному році  Міністерству охорони здоров’я України додаткових коштів у сумі 183,8 млн. грн. на лікування громадян України за кордоном.

На засіданні затверджено План роботи Комітету на період п’ятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання, а також підтримано ініціативу Голови Комітету Богомолець О.В. про  проведення 15 вересня 2016 року в місті Львові засідання «круглого столу» на тему: «Опікова травма в Україні: лікування та профілактика. Вивчення міжнародного досвіду».


http://narodnarada.info/news/komitet-pitan-ohoroni-zdorovya-rozglyanuv-news-32539.html

Немає коментарів: