ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 15 вересня 2016 р.

Життєво необхідні ліки стануть доступнішими


Нове керівництво Міністерства охорони доров'я планує повернути в Україну так звану реімбурсацію – повернення частини коштів від купівлі ліків у аптеках, йдеться в ТСН.

Щоправда, мова йде не про всі ліки, а лише про життєво необхідні.

Перелік затвердить міністерство охорони здоров'я за рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров'я. Туди будуть входити препарати для лікування серцево- суддинних захворювань, цукрового діабету та інших патологій.

Чиновники запевняють, що хворі зможуть купувати потрібні ліки не лише у державних аптеках, але й приватних. І до того ж з власної кишені платитимуть не більше 10 відсотків.

Також чиновники сподіваються, що це призведе до здешевшання ліків зі затвердженого списку на 30-40 %

Нововведення мало б почати діяти вже з вересня, проте поки його запуск відклали до початку нового року.

http://tsn.ua

Немає коментарів: