ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 28 вересня 2016 р.

Вакцина від трьох типів грипу з'явиться в аптеках у жовтні


На Кіровоградщині спостерігається підвищення захворюваності на ГРВІ.

Про це під час прес-конференції розповів Сергій Сидоренко, в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в місті Кропивницькому. За його словами, рівень захворюваності некритичний – 27% від порогового показника. На 38-му тижні року на ГРВІ захворіли 1864 особи. Грип поки не виявляють. Так само вакцини від небезпечних штамів грипу в області поки немає.

Протягом минулорічного епідеміологічного сезону (період від вересня по травень) в Україні на гострі респіраторні вірусні захворювання та грип захворіли 5,8 мільйонів громадян, з них 733 хворих мали тяжку форму ГРВІ. 53% випадків з них мали летальні наслідки. Серед померлих п’ятеро дітей.
На Кіровоградщині протягом вересня 2015 – травня 2016 років зареєстровано 141,5 тисяч хворих на ГРВІ та грип. З них 53 тисячі випадків по місту Кропивницькому, 1046 з них - грип. П’ятеро пацієнтів померли, з них всі дорослі і у кожного діагностували пандемічний грип типу А(Н1N1).

Також серед хворих виявляли захворювання грипу типу B ( 21 випадок), типу А ( 56 випадків) і в 4-х випадках грип типу А(Н1N1) пандемічний.
Цього року центр грипу МОЗ України прогнозує цього сезону захворюваність близько 8 мільйонів громадян. В епідсезоні 2016-2017 років прогнозують циркуляцію грипу типів: A Каліфорнія (H1N1), типу А Гонконг (H3N2),і вірус типу B. Це три штами грипу, які МОЗ рекомендує цього року виробникам вакцин внести до актуальних цього епідсезону.
Наразі вакцини ще немає, а є лише рекомендації виробникам. Останні, за словами Сидоренка, вже взялися за виробництво необхідних вакцин. В аптечній мережі вакцина має з`явитися на початку або в середині жовтня поточного року.

Задля недопущення епідемії та ускладнень з летальними випадками, чиновник радить проводити щеплення максимальній кількості населення, зокрема категоріям людей з груп ризику. До останніх відносяться громадяни наступних професій: персонал медичних закладів, персонал дитячих дошкільних навчальних закладів, будинків дитини інтернатного типу, працівники сфери послуг, транспорту, торгівлі, особовий склад органів внутрішніх справ, школярі, студенти тощо.

«Минулого року щеплено було 1717 осіб, це надзвичайно мало, якщо брати до уваги кількість населення та представників груп ризику, яку ми маємо», - зазначив Сергій Сидоренко.

http://gre4ka.info/zdorov-ia/30611-vaktsyna-vid-trokh-typiv-hrypu-z-iavytsia-v-aptekakh-u-zhovtni

Немає коментарів: