ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 5 вересня 2016 р.

Завдяки рекламі українцям продають сумнівні ліки

Пенсіонери і навіть люди середнього віку готові на все, аби їм пролегшало під час хвороби. Тому несуть більшу частину своїх і без того невеликих доходів до аптеки. Проте, не всі знають, що серед ліків, які пропонують фармацевти, є безліч неефективних.
Про це повідомляє Lifter.com.ua.

1. Арбідол: відомий ще з радянських часів як унікальний лікувальний засіб. Втім, його ефективність досі не доведена клінічними випробуваннями.

2. Ессенціале: насправді препарат ніяк не захищає печінку. Наукові дослідження не виявили позитивного ефекту.

3. Мезим форте: за даними досліджень, панкреатин може бути ефективний хіба що при розладі шлунку. Діабет, панкреатит, грижа і справжні розлади травного тракту він не лікує.

4.Корвалол: викликає залежність на рівні наркотичної. Багато країн вже заборонили його використання.

5. Цинаризин: список побічних ефектів вражає – може спровокувати навіть хворобу Паркінсона.

6. Валідол: застарілий препарат з недоведеною ефективністю. Він ніяк не допоможе у підтримці серця – людина в передінфарктному стані не може навіть думати про валідол.

Нагадаємо, останнім часом українці стали витрачати більше на ліки. Одними із найпопулярніших є медикаменти від серцево-судинної хвороби та простуди.

Марина Лонська

Немає коментарів: