ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

пʼятниця, 9 вересня 2016 р.

У Києві за збут наркотиків затримали власницю мережі аптек


Під час проведених обшуків у фігурантів провадження було вилучено більше тисячі капсул трамадолу. Препарат без рецепта продавався по 40 гривень за капсулу.

У Києві затримані власниця мережі аптек і наркокур'єр під час поставки в установу трамадолу. Про це повідомили в прес-службі столичної прокуратури в четвер, 8 вересня.

Під час проведених обшуків у фігурантів провадження було вилучено більше тисячі капсул трамадолу. Препарат без рецепта продавався по 40 гривень за капсулу через аптечну мережу в Києві і області.

Окрім того, за місцем проживання затриманої було виявлено ще близько 250 пігулок з наркотичної речовини, а в будинку наркокур'єра - незареєстровану вогнепальну зброю.

Обидва зловмисники затримані, слідство триває.

У Харкові також вилучили 120 тисяч таблеток трамадолу, 1000 пігулок екстазі і кілограм амфетаміну.


http://ua.korrespondent.net/city/kiev/3742408-u-kyievi-za-zbut-narkotykiv-zatrymaly-vlasnytsui-merezhi-aptek

Немає коментарів: