ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 19 вересня 2016 р.

Прем'єр-міністр України пообіцяв безкоштовні медикаменти

В ефірі українського телеканалу голова Кабінету міністрів Володимир Гройсман особливо підкреслив, що уряд має намір акумулювати достатньо коштів, щоб в наступному році забезпечити громадян безкоштовними медикаментами. Про це пише ряд видань.

За його словами, мова йде майже про 20 програмах, які періодично недоотримували кошти.

«На даний момент ми закладаємо в державний бюджет ресурс в обсязі 5,9 мільярда гривень. А також будуть кошти глобального фонду, які нададуть можливість залучити міжнародні гроші і через публічні закупівлі, що дозволяють економити. Що дозволить надавати людям ліки в повному обсязі», - заявив В. Гройсман.

http://newsbanker.com

Немає коментарів: