ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

вівторок, 27 вересня 2016 р.

Вітчизняні фармвиробники перебувають у нерівних умовах зі своїми конкурентами з інших країн - П.Багрій


Вітчизняна фармгалузь розраховує на створення робочої групи з Міністерством охорони здоров’я для оперативного вирішення актуальних проблем. Про це зазначив президент Асоціації “Виробники ліків України” (АВЛУ) Петро Багрій, передає УНН з посиланням на офіційний портал АВЛУ.

За його словами, сьогодні вітчизняні фармвиробники і МОЗ стали на шлях зближення позицій.
“За результатами діалогу (який відбувся з представниками МОЗ в рамках Восьмого Національного з’їзду фармацевтів України — ред.) можна сказати, що сьогодні виробники і МОЗ стали на шлях зближення позицій.

Крім того, зараз мова йде про створення робочої групи, можливо міжвідомчої, за сприянням нашої Асоціації "Виробники ліків України“ і підтримки Романа Романовича (Романа Ілика — заступника міністра охорони здоров’я України — ред.), яка могла б вибудовувати конструктивний діалог з Міністерством охорони здоров’я, в оперативному режимі готувати необхідні підзаконні акти для того, щоб їх приймали на Кабінеті міністрів, щоб поліпшити ситуацію в сфері регулювання фармацевтичної галузі”, — розповів П.Багрій.

За словами президента АВЛУ, виробники ліків на сьогодні, в першу чергу, зацікавлені у схвалені закону “Про лікарські засоби”, в затвердженні протоколів лікування, а також у конструктивному вирішенні низки інших конкретних питань, зокрема, і щодо відшкодування ПДВ.

“В першу чергу, це необхідність прийняття в новій редакції закону "Про лікарські засоби“. Також ми наполягаємо на включенні фармацевтичної галузі в список пріоритетних галузей економіки України.

Є більш конкретні питання, рішення яких також критично важливо для наших підприємств: питання відшкодування ПДВ, питання повернення валютної виручки, через що зараз виробники втрачають традиційні закордонні ринки, тому що знаходяться в нерівних умовах зі своїми конкурентами з інших країн. Питання взаємного визнання інспекцій — нашої та європейської, що залишається бар’єром для наших виробників на шляху виходу на ринки ЄС.
Питання затвердження протоколів лікування, тому що всі ми віддаємо собі звіт, що без протоколів лікування неможливо говорити ані про страхову медицину, ані про зниження вартості лікування для громадян, питання референтних цін, після впровадження яких українські виробники зможуть підтвердити свої переваги в частині цінової доступності лікарських засобів для пацієнтів, і так далі”, — зазначив він.

Як повідомляв УНН, вітчизняна фармпродукція сьогодні постачається у 54 країни світу.

http://www.unn.com.ua/

Немає коментарів: