ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

вівторок, 20 вересня 2016 р.

Вітчизняний виробник протягом 2-3 років зможе налагодити випуск протиправцевого імуноглобуліну

ТОВ "Біофарма" (Київ) протягом двох-трьох років зможе налагодити випуск протиправцевого імуноглобуліну.

"Ми готові за необхідності розпочати розробку протиправцевого імуноглобуліну, якщо у країни є в ньому потреба. У нас є технології такого виробництва, ми розуміємо, як це зробити. Через роки два-три зможемо випускати", - сказав заступник директора з науки і технологій фармзаводу Віталій Карбовський.

В Міністерстві охорони здоров'я уточнили, наразі відомство і українські фармвиробники обговорюють можливість організації в країні виробництва специфічних імуноглобулінів.

МОЗ вважає, що таке виробництво є можливим, а випускати такі імуноглобуліни може "Біофарма" та станції переливання крові.

"Тривають переговори. Є певний прогрес. Сироватку цілком можливо виробляти в Україні", - наголосили у відомстві.

ТОВ "Біофарма"заявляла про намір до 2016 року зберегти обсяг інвестицій у розвиток на рівні 2015 року - $12 млн.

Компанія  за підсумками 2015 року збільшило чистий прибуток у 2,3 рази порівняно з 2014 роком - до 61,612 млн грн.

ТОВ "Біофарма" входить до десятки найбільших українських виробників лікарських препаратів. Випускає понад 20 імунобіологічних препаратів з донорської крові, препарати, отримані за технологією рекомбінантних ДНК і пробіотиків.

"Біофарма" у 2014 році побудувала фармацевтичний завод у Білій Церкві (Київська обл.), вклавши в нього $42 млн інвестицій.Згідно з інформацією НКЦПФР, голова наглядової ради "Біофарма" Костянтин Єфименко є кінцевим бенефіціаром (власником) значної участі акціонера Niobera Investments Limited.

за матеріалами interfax.com.ua

Немає коментарів: