ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 17 серпня 2016 р.

СБУ: Індійськими ліками зайнялася контррозвідка


Перевірка викликана побічними ефектами лікарських засобів.

У Службі безпеки України (СБУ) повідомили, що перевірка індійських фармацевтичних компаній ініційована підрозділом контррозвідувального захисту в сфері економічної безпеки.

Розкривати додаткову інформацію про деталі справи в СБУ не стали, пояснивши це віднесенням до державної таємниці будь-яких відомостей про хід і результати контррозвідувальної діяльності.
Раніше відомство ініціювало перевірку всіх індійських фармвиробників, присутніх на ринку України.

Зокрема, у представництв індійських компаній запитують завірені копії документальних матеріалів з 2014 року щодо ввезення і реалізації на території України лікарських засобів, документи реєстраційних досьє, документи щодо фармаконагляду і документи з контролю якості.

Перевірку ініціювали за фактом отримання інформації від Державного експертного центру про побічні ефекти лікарських засобів, що надходять в Україну з Індії.

Як повідомляв Кореспондент.net, у 2015 році в Україні на закупівлях ліків заощадили понад 790 мільйонів гривень.

http://ua.korrespondent.net/business/companies/3732584-sbu-indiiskymy-likamy-zainialasia-kontrrozvidka

Немає коментарів: