ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 8 серпня 2016 р.

Кабмін планує скоротити термін ухвалення рішень щодо реєстрації ліків з США та ЄС


Кабінет міністрів планує скоротити термін ухвалення рішення щодо реєстрації ліків з США та ЄС. Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду, передає кореспондент УНН.

Як зазначила доповідач з цього питання, в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, прийняття проекту постанови сприятиме удосконаленню держреєстрації, зокрема дозволить спростити ввезення в Україну лікарських засобів з США, ЄС, Японії, Австралії, які зареєстровані тамтешніми компетентними органами і скоротити термін щодо прийняття рішень про реєстрацію чи відмови до 10 днів.

При цьому відповідну постанову було ухвалено за умови її часткового доопрацювання.

http://www.unn.com.ua/uk/news/1592644-kabmin-planuye-skorotiti-termin-dlya-rishennya-schodo-reyestratsiyi-likiv-z-ssha-ta-yes

Немає коментарів: