ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 4 серпня 2016 р.

МОЗ ініціює засідання РНБО через ситуацію з вакцинацією


Міністерство охорони здоров'я ініціює проведення засідання Ради національної безпеки і оборони України щодо низького рівня вакцинації в країні.

Про це під час брифінгу у вівторок повідомила в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, інформує прес-служба МОЗ.

За даними міністерства, станом на 1 липня цього року: щеплення проти туберкульозу серед дітей першого року життя отримали лише 11,5 %, поліомієліту – 39 %, кашлюку, дифтерії, правця – менше 2 %, гемофілії – 4 %.

За словами в.о. міністра охорони здоров’я, дуже важливо, щоб питання імунопрофілактики вийшли на рівень керівництва держави, аби "суспільство та батьки розуміли значення та важливість вакцинації".

http://www.pravda.com.ua/news/2016/08/2/7116641/

Немає коментарів: