ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

вівторок, 16 серпня 2016 р.

В Україну поставлено 72 % препаратів, закуплених через міжнародні організації, - Супрун


"Незважаючи на зниження загального фінансування державних програм лікування за деякими програмами у 2015 році на 13 % у порівнянні з 2014 роком (у доларовому еквіваленті), загальна кількість одиниць, закуплених лікарських засобів, зросла на майже 55 %", – повідомила в.о. Міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун під час сьогоднішнього брифінгу, передає прес-служба МОЗ України.

Цьогоріч на торги вийшли удвічі більше виробників, ніж минулого року, серед них – багато українських. Велика частина ліків закуповувалася без посередників, у виробників, наприклад, 100 % лікарських засобів для орфанних захворювань закупили напряму.
"Препарати, закуплені через міжнародні організації, є якісними та мають прекваліфікацію Всесвітньої організації охорони здоров'я. Це ті ліки, якими користуються у всіх країнах світу", – додала Уляна Супрун.

Станом на сьогодні в Україну поставлено 72 % препаратів, закуплених через міжнародні організації за кошти Державного бюджету на 2015 рік. На 100 % поставлено в Україну ліків для органних хворих, для дітей хворих на вірусний гепатит, тести для діагностики ВІЛ/СНІД, дитячої гемофілії.

Ситуація щодо поставок лікарських засобів та медичних виробів, закуплених за державні кошти, міжнародними організаціями наступна: ПРООН здійснило поставки 75 % від замовленого, UNICEF – 64 %, Crown Agents – 57 %.

Загалом у регіони вже розвезено 49 % від загальної кількості поставок.
Наразі у МОЗ України оперативно готують пакети документів, необхідних для розподілу по регіонам тих ліків, які вже завезені в Україну та перебувають на складах.
В.о. Міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун запевнила, що закупівля ліків за державні кошти через міжнародні організації відбуватиметься і у наступні роки.

http://galinfo.com.ua/news/v_ukrainu_postavleno_72__preparativ_zakuplenyh_cherez_mizhnarodni_organizatsii__suprun_236690.html

Немає коментарів: