ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

пʼятниця, 22 липня 2016 р.

МОЗ: референтне ціноутворення на ліки має сприяти зниженню їх вартості


У Міністерстві охорони здоров'я очікують, що запровадження референтного ціноутворення призведе до здешевлення ліків щонайменше на 20%. Про це під час брифінгу повідомив в.о. міністра охорони здоров’я Віктор Шафранський, передає УНН.

“Запровадження референтного ціноутворення, на нашу думку, дасть здешевлення цін на лікарські засоби, які закуповуються за бюджет щонайменше на 20%. Виходячи із того, що будуть запропоновані не найвищі, а найнижчі ціни від виробника, і відповідно, ці ціни будуть однаковими і обов’язковими для закупівлі не вище, ніж всі ціни по всій території нашої держави”, — сказав він.

В.Шафранський вислови сподівання, що КМУ розгляне пропозиції МОЗ щодо референтного ціноутворення на найближчому засіданні.

“Зараз ми будемо просити Кабмін на найближчому засіданні розглянути наші пропозиції, наші проекти документів по референтному ціноутворенню, створенню госпітальних округів, по запровадженню громадського здоров’я, по запровадженню реімбурсації”, — додав він.
Нагадаємо, як повідомляв УНН, закон про спрощену процедуру реєстрації іноземних ліків в Україні не призведе до їх здешевлення.

Також нагадаємо, що українські ліки майже у 5 разів дешевші за іноземні.

http://www.unn.com.ua/uk/news/1587327-moz-referentne-tsinoutvorennya-na-liki-maye-spriyati-znizhennyu-yikh-vartosti

Немає коментарів: