ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 7 липня 2016 р.

Програма компенсації вартості торкнеться ліків для пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями


В Україні з 1 жовтня планується впровадження програми компенсації вартості ліків для пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями. Про це заявив в. о. міністра охорони здоров'я Віктор Шафранський, йдеться в матеріалі РБК-Україна "Гроші на здоров'я: Кабмін має намір ввести компенсацію цін на ліки".

"Програма буде поширюватися на ліки, які знижують артеріальний тиск. Поки що ми на нарадах дискутуємо про розмір компенсації - чи буде це 100% відшкодування або це буде часткова компенсація, наприклад, 70% або 50% вартості. Можливо, для когось ми впровадимо 100% відшкодування, наприклад, для ветеранів", - зазначив Шафранський.

За його словами, чиновники підготують проекти нормативно-правових актів Кабміну орієнтовно до 10 липня.

"Ми плануємо з цього питання провести ще кілька робочих нарад", - уточнив міністр.

Він також припустив, що компенсація цін на ліки дозволить відійти від самолікування, "яке є категорично неправильним методом лікування".

Нагадаємо, в червні президент України Петро Порошенко підписав закон про спрощення державної реєстрації ліків.

https://www.rbc.ua/ukr/news/ukraine-1-oktyabrya-startuet-programma-kompensatsii-1467727144.html

Немає коментарів: