ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

субота, 30 липня 2016 р.

Через повідомлення про летальний випадок введено заборону на продаж антибіотика українського виробництва


На сайті Державної служби України з лікарських засобів опубліковано Розпорядження №311-2.0.1/2.0/171-16 від 25 липня 2016 року про тимчасову заборону на реалізацію та застосування серії антибіотика АМОКСИЛ-К, порошок для розчину для ін'єкцій по 1,2 г у флаконах, виробництва ВАТ "Київмедпрепарат", Україна (реєстраційне посвідчення №UA/10656/01/01).

Про це повідомляє Infokava.com з посиланням на pharma.net.ua

Серія 130603 лікарського засобу АМОКСИЛ-К заборонено до реалізації і застосування на підставі отриманої Держлікслужбою інформації про летальний випадок при застосуванні серії препарату.

Суб'єктам господарювання, які здійснюють реалізацію (торгівлю), зберігання та застосування даного препарату, слід невідкладно перевірити наявність вказаної серії лікарського засобу вжити заходи по його вилученню з обігу шляхом поміщення в карантин і повідомити територіальний орган Держлікслужби про виконання вимог Розпорядження №311-2.0.1/2.0/171-16 від 25 липня 2016 року.

http://infokava.com/lang-uk/43457-iz-za-soobscheniya-o-letalnom-sluchae-vveden-zapret-na-prodazhu-antibiotika-ukrainskogo-proizvodstva.html

Немає коментарів: