ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 14 липня 2016 р.

Уряд затвердив ліцензійні умови у сфері утилізації небезпечних відходів (в тому числі фармацевтичних)


Уряд затвердив ліцензійні умови для підприємств, які займаються утилізацією небезпечних відходів, які раніше були розроблені та передані на розгляд Кабміну Міністерством екології та природних ресурсів України, йдеться на сайті Кабміну, передає УНН.

За словами Міністра екології та природних ресурсів України Остапа Семерака, природоохоронна громадськість та учасники ринку переробки і утилізації небезпечних відходів більше року чекали на цей документ.

“Система поводження з небезпечними відходами була де-факто знищена. Через відсутність ліцензій ми отримали неврегульовану та неконкурентну ситуацію, коли пестициди, агрохімікати, фармацевтичну продукцію, що втратила термін придатності, утилізовували як заманеться і де заманеться або у випадку з ліками — повторно пакували і продавали в аптеках. Мінприроди за два місяці проведено титанічну роботу для вироблення та упорядкування нових ліцензійних умов, які дозволять державі контролювати великий тіньовий та ринок небезпечних відходів із мільярдним обігом коштів та нарешті встановлять прозорі умови для бізнесу, унеможливлюючи корупційні оборудки у цій сфері”, — прокоментував ситуацію Міністр екології.

О.Семерак зауважив, що на сьогоднішнє рішення Кабміну більше року чекали вітчизняні підприємства, які через відсутність ліцензійних умов та відповідно ліцензій не могли здійснювати утилізацію небезпечних відходів таких як пестициди та отрутохімікати.
“Мінприроди до сьогоднішнього дня не мало можливості вирішувати ці питання. Єдина компанія, яка у 2014 році отримала ліцензію на утилізацію непридатних пестицидів та агрохімікатів, не виконувала своїх зобов’язань. Наше Міністерство не мало навіть можливості здійснити перевірку його роботу даного підприємства. Нові ліцензійні умови унеможливлять виникнення подібних ситуацій і це стане першим кроком до нашої спільної мети, до зменшення та мінімізації ризиків для навколишнього природного середовища, життя та здоров’я людей”, — пояснив Міністр.

Нагадаємо, міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак визнав наявність екологічної проблеми з утилізацією небезпечних відходів в країні.

http://www.unn.com.ua/uk/news/1586554-uryad-zatverdiv-litsenziyni-umovi-u-sferi-utilizatsiyi-nebezpechnikh-vidkhodiv

Немає коментарів: