ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 20 липня 2016 р.

В Україні обмежили продаж серії сиропу «Гедерин»


В Україні тимчасово заборонили реалізацію та застосування препарату «Гедерин»: сироп по 90 мл у флаконі з дозуючою скляночкою в пачці, серії 70215, виробництва ТОВ «ДКП «Фармацевтична фабрика», Україна.

Відповідне розпорядження оприлюднили на сайті Державної служби України з лікарських засобів.

Продаж «Гедерину» обмежили на підставі встановлення факту невідповідності вимогам аналітичної нормативної документації до реєстраційного посвідчення UА/7526/01/01 препарату за показником «Опис» та згідно з Конституцією України.

Суб'єктам господарювання, які здійснюють реалізацію, зберігання та застосування лікарських засобів, невідкладно після одержання даного розпорядження потрібно перевірити наявність згаданої серії «Гедерину».

При виявленні зразків цього лікарського засобу слід вжити заходи щодо вилучення його з обігу шляхом вміщення в карантин.

http://vgolos.com.ua/news/v_ukraini_obmezhyly_prodazh_serii_syropu_gederyn_221859.html

Немає коментарів: