ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 14 липня 2016 р.

Президент запросив на посаду заступника голови МОЗ Уляну Супрун


В Україні медична галузь завжди була символом корупції: у фармакології, медичних послугах, у закупівлі медичного обладнання та будівництві нових лікарень. Лише якісні та ефективні зміни повернуть довіру людей. Про це на своїй сторінці у Facebook написав Президент України Петро Порошенко, передає УНН.

П.Порошенко також додав, що запропонував волонтеру Уляні Супрун стати заступником міністра охорони здоров’я.

"Уляна має безцінний досвід реформи військової медицини, завдяки чому наші воїни отримали забезпечення ліками, аптечками, послугами медиків. Але зараз перед нею стоїть більш амбітне завдання - розробка та затвердження стратегії реформування галузі охорони здоров’я", - написав Президент.

Він додав, що звернувся до Уряду з проханням призначити У.Супрун на посаду заступника міністра охорони здоров’я.

Нагадаємо, 8 липня Дніпровський районний суд застосував до заступника міністра охорони здоров’я Романа Василишина запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 3 вересня з можливістю внесення застави у сумі 2 млн 856 грн.

http://www.unn.com.ua/uk/news/1586368-medichna-galuz-v-ukrayini-zavzhdi-bula-simvolom-koruptsiyi-p-poroshenko

Немає коментарів: