ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

субота, 2 липня 2016 р.

Основою медреформи в Україні повинні бути протоколи лікування - експерт

В основу медичної реформи в країні мають лягати протоколи лікування. Таку думку висловив генеральний директор провідної в Україні фармацевтичної компанії “ІнтерХім” Анатолій Редер, передає УНН.

Зокрема, за його словами, допоки не буде протоколів лікування, сенсу створювати будь-які законодавчі акти — немає.
“Це безглузді витрати грошей і марна трата дорогоцінного часу”, — сказав він.
Фармацевт переконаний, що Україні потрібні системи лікування всіх нозологій.
“Якщо не прописати, що, наприклад, пацієнта з інфарктом треба пролікувати саме таким способом, з певною кількістю ліків, часу роботи доктора і т.д., то робити що-небудь безглуздо”, — сказав А.Редер, і додав, що Україні у підготовці протоколів лікування варто було б скористатися британським досвідом.

“Щоб не розробляти ці документи з нуля, на що треба витратити багато часу, якого немає, можна взяти за основу західні аналогії. Наприклад, зручним для України міг би стати британський протокол”, — зазначив він.
А.Редер наголосив на тому, що протокол лікування має бути Законом.
“Це треба пацієнтові. Зараз є протокол лікування болю, але із зазначених там медикаментів у нас немає більше половини.

Хоча близько 90% з цих ліків можна випускати і у нас, причому, почати виробництво дуже швидко. А поки тільки ходять розмови про спрощення реєстрації препаратів, що нібито забезпечить українців відсутніми зараз медикаментами. Але ж немає попиту і протоколу. А значить, не буде і препаратів. Може, їх і почнуть ввозити, але лікарі призначати їх не зможуть, так як без протоколу лікарі призначають , що хочуть”, — пояснив він.

Якщо прийняти протоколи, то стане ясно, які саме медикаменти насправді необхідні.
“І тоді не буде так, що українці помирають від раку і серцево-судинних хвороб, а в аптеках перевагу надано препаратам для поліпшення травлення”, — резюмував експерт.
Нагадаємо, як повідомляв УНН, “ІнтерХім” надав гуманітарну допомогу Ізмаїлу для боротьби із наслідками отруєння.

http://www.unn.com.ua/uk/news/1583066-osnovoyu-medreformi-v-ukrayini-povinni-buti-protokoli-likuvannya-ekspert

Немає коментарів: