ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

пʼятниця, 1 липня 2016 р.

Більшість імпортних ліків відрізняється від вітчизняних тільки ціною — експерт

Тільки 4% з усіх імпортованих ліків є справді інноваційними і необхідними для України, інші 96% країна здатна виробляти самостійно. Про це повідомив директор фармацевтичної компанії “Інтерхім” Анатолій Редер, передає УНН.

“З усього обсягу ліків, який завозиться сьогодні в Україні, з цих 21% упаковок, за статистикою, лише 4% є реальними інноваційними препаратами. Це те, що в нашій країні ми зробити поки не можемо”, — зазначив А.Редер.

За його словами, більшість імпортних ліків відрізняються від вітчизняних лише ціною.
“Причому ціна ліків з однаковою молекулою зарубіжного і вітчизняного виробництва буде відрізнятися в 5,2 рази, при однаковій якості”, — пояснив директор фармацевтичної компанії “Інтерхім”.

А.Редер також повідомив, що на внутрішньому ринку країни близько 79% — ліки вітчизняного виробництва. За його словами, Україна входить до п’яти країн світу, здатних забезпечувати населення ліками самостійно.


http://www.unn.com.ua/uk/news/1582921-bilshist-importnikh-likiv-vidriznyayetsya-vid-vitchiznyanikh-tilki-tsinoyu-ekspert

Немає коментарів: