ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

вівторок, 28 червня 2016 р.

Уряд затвердив Ірину Суворову Головою комісії з реорганізації Державної служби з лікарських засобів


Уряд затвердив виконуючу обов'язки Голови Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками Суворову Ірину Миколаївну головою комісії з реорганізації Держлікслужби.

Необхідність прийняття даного рішення пов'язана зі звільненням із займаної посади голови комісії з реорганізації - першого заступника Голови Держлікслужби Алєксєєвої Олени Альбертівни.  Ухвалення документу дозволить забезпечити завершення заходів з припинення Держлікслужби.  Нагадаємо, що процес реорганізації даної служби розпочався відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2014 р. № 442 "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади", згідно з якою утворено Державну службу з лікарських засобів та контролю за наркотиками шляхом злиття Державної служби з лікарських засобів та Державної служби з контролю за наркотиками.

Текст документа:“Про внесення зміни до пункту 1 розпорядження Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 р. № 620 ” № 433-р — редакция от  01.06.2016

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 1 червня 2016 р. № 433-р
Київ

Про внесення зміни до пункту 1 
розпорядження Кабінету Міністрів України 
від 17 червня 2015 р. № 620

На часткову зміну абзацу другого пункту 1 розпорядження Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 р. № 620 “Про утворення комісії з реорганізації Державної служби з лікарських засобів” затвердити головою комісії з реорганізації Державної служби з лікарських засобів виконуючу обов’язки Голови Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками Суворову Ірину Миколаївну, увільнивши від виконання цих обов’язків Алєксєєву Олену Альбертівну.

Прем’єр-міністр України                                                             В. ГРОЙСМАН

Інд. 71

http://www.kmu.gov.ua/control/ru/cardnpd?docid=249132399

Немає коментарів: