ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

вівторок, 7 червня 2016 р.

СБУ викрила підпільне виробництво фальсифікованих лікарських засобів в Одесі

СБУ викрила підпільне виробництво фальсифікованих лікарських засобів в Одесі

Правоохоронці припинили в Одесі підпільне виробництво фальсифікованих лікарських засобів, які використовуються в косметології. Про це УНН повідомили у прес-службі СБУ.
Так, зловмисники налагодили виробництво препарату в орендованій одеській квартирі. Сировину для виготовлення фальсифікату вони отримували з країн Східної Азії, упаковку та інструкцію — замовляли у місцевій типографії. Продукцію під виглядом відомого світового бренду зловмисники реалізовували приватним косметичним салонам по всій території України.

За попередніми підрахунками, щомісячний обіг тіньового бізнесу становив десять тисяч доларів.

Під час обшуків правоохоронці вилучили готовий фальсифікований препарат, субстанцію та обладнання для його виготовлення загальною вартістю майже півмільйона гривень.
За фактом справи відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.305 ККУ.

http://www.unn.com.ua/uk/news/1577038-sbu-vikrila-pidpilne-virobnitstvo-falsifikovanikh-likarskikh-zasobiv-v-odesi

Немає коментарів: