ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 6 червня 2016 р.

Гройсман анонсував революцію на ринку ліків

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман вважає закон "Про ліки" революцією на ринку ліків

Про це він заявив у відеозверненні на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передає depo.ua.

"Я вважаю, що це революційні зміни, які дозволять українцям отримати значно дешевші ліки і якісніший спектр цих ліків для якісного лікування. Підкреслюю, це є надзвичайно важливе рішення, яке не могли десятиріччями прийняти через український парламент, не вистачало політичної волі. А всіх, хто сидів на схемах фармацевтичних, завжди блокували це рішення. Сьогодні це стало вже реальністю, а ми переходимо до другого етапу. Є великі напрацювання і в уряді і в парламенті щодо змін в системі охорони здоров'я. Тому зараз самий головний пріоритет це змінити саму систему охорони здоров'я. І ми розпочинаємо цю роботу, а спільно з українськими парламентарями найближчим часом ми презентуємо ту систему, яка може бути адекватною для сьогоднішніх вимог", - сказав Гройсман.

http://www.depo.ua/ukr/politics/groysman-zakon-pro-liki---tse-revolyutsiyni-zmini-06062016102900

Немає коментарів: