ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 30 червня 2016 р.

Запас вакцин та сироваток в Україні укомплектують до кінця липня - В.Шафранський

Планується, що необхідний для України запас вакцин та сироваток, у тому числі рідкісних, буде укомплектований до кінця липня. Про це під час брифінгу повідомив в.о. міністра охорони здоров’я України Віктор Шафранський, передає кореспондент УНН.

“Якщо говорити про загальний перелік вакцин та сироватки, або так званий Національний резерв вакцин та сивороток, зараз ми працюємо над тим, щоб його поповнити. Ви знаєте про те, що за останній місяць ми 100% закрили потребу (вакцин — ред.) проти кору, паратиту та краснусі, по дифтерії, по гепатиту В. Зараз ми очікуємо поставок інших вакцин, які міжнародні організації нам мають закупити і поставити відповідно до договорів, що укладені між МОЗ та цими міжнародними організаціями. Була певна складність, коли нас вони поінформували, що не вистачає документів про реєстрацію цих вакцин та сироваток, зокрема по БЦЖ та сказу була така ситуація. Але ми тоді оперативно долучилися і виходили на Всесвітню організацію охорони здоров’я і прохали якнайшвидше надати документи. Цей пакет документів був наданий після того, як міжнародні організації звернулися до нас. Ну, наприклад, вакцина від сказу була зареєстрована протягом доби, тобто Міністерство за добу зареєструвало вакцину для того, щоб Міжнародна організація мала змогу нам її поставити відповідно до її зобов’язання. Аналогічна робота проведена по БЦЖ”, — сказав В.Шафранський.

Також т.в.о. міністра зазначив, що Україна планує закупити низку рідкісних вакцин та сироваток.
“Зараз ми звернулися до організацій, які можуть поставити ці препарати і ми готові якнайшвидше зареєструвати їх, щоб, максиму до кінця липня, ми повністю закрили питання із наявністю вакцин та сивороток у нашій державі”, — додав він.

Також В.Шафранський наголосив, що наявність в Україні цих вакцин у великій мірі залежить від міжнародних організацій, що займаються їх поставкою.
Нагадаємо, за даними МОЗ, в Ізмаїлі існують ризики спалаху захворювання на гепатит А. Міністерство охорони здоров’я закупило для міста 300 вакцин, ще стільки ж закуплять за кошти місцевого бюджету.

Як повідомляв УНН, протягом 16-28 червня, до лікарів після отруєння в Ізмаїлі звернулося 769 людей.

http://www.unn.com.ua/uk/news/1582746-zapas-vaktsin-ta-sirovatok-v-ukrayini-ukomplektuyut-do-kintsya-lipnya-v-shafranskiy

Немає коментарів: