ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

вівторок, 21 червня 2016 р.

Рада почала боротися з кодеїновою залежністю українців


Препарат Кодтерпін вільно продається в аптеках 

17 червня Міжнародний благодійний фонд Єдиноборства проти наркоманії та дитячої злочинності отримав перший депутатський відгук на звернення Фонду до посадових осіб держави щодо неприпустимості безконтрольного поширення кодеїновмісних препаратів через аптечні мережі. 

- Фонд отримав лист від народного депутата України Олексія Гончаренка, який першим відповідально поставився до звернення фонду щодо неприпустимості потурання безконтрольному поширенню опіумних препаратів через аптеки з боку посадових осіб держави, - йдеться на сайті МБФ. Пан Олексій повідомив, що направив відповідне депутатське звернення Головам Нацполіції України і Національного антикорупційного бюро України.

На своїй офіційній сторінці Фонд також висловлює "глибоку повагу Олексію Гончаренку і надію на те, що правоохоронні органи також не байдужими до горя сотень тисяч сімей українців". До речі, тут же фонд виклав і повне Аналітичне дослідження Оцінка кількості кодеїнозалежного населення України.

Нагадаємо, одним з кодеїновмісних препаратів, що вільно продаються в аптечних мережах, є Кодтерпін. 1 таблетка містить кодеїну фосфату гемігідрату 10,9 мг, терпінгідрату 250 мг, натрію гідрокарбонату 250 мг; допоміжні речовини.

http://fakty.ictv.ua/ua/index/read-news/id/1587792

Немає коментарів: