ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 16 червня 2016 р.

З Росії в Україну ввозили фальшиві ліки - СБУЛіки з РФ продавали за підробленими документами.

Правоохоронці припинили контрабандне ввезення з Росії сильнодіючих речовин і незаконне виробництво фальсифікованих ліків відомих світових виробників.

Як повідомляє прес-центр СБУ, нелегальне виробництво організував житель однієї з країн Південної Азії. Медичні препарати зловмисники ввозили з РФ, потім підробляли серії і номери партій ліків, реалізуючи їх через власну мережу аптек в Київській та Одеській областях.

У результаті обшуків вилучено майже дві тисячі упаковок фальсифікованих ліків широкого спектру дії і найменувань, комп'ютерна техніка та документи.

Також 14 червня Україна перестала постачання в РФ важливого медпрепарату.

http://ua.korrespondent.net/ukraine/3697985-z-rosii-v-ukrainu-vvozyly-falshyvi-liky-sbu#2

Немає коментарів: