ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 30 червня 2016 р.

МОЗ зобов’язав керівників обласних управлінь охорони здоров’я оприлюднювати інформацію про наявність ліків

Нещодавно був опублікований наказ Міністерства охорони здоров’я №509 від 02.06.2016 р., який зобов’язує керівників обласних управлінь охорони здоров’я забезпечити розміщення на офіційних сайтах інформації про наявність ліків, закуплених за державний кошт.

Про це повідомляють активісти ініціативи «Пацієнти України».

Також, минулого тижня в МОЗ відбулася нарада голів обласних департаментів охорони здоров’я, де обговорювалося питання щодо розміщення на офіційних сайтах інформації про залишків ліків. Однак, як зазначають активісти, начальники управлінь «чинили опір».

«Не знайшли жодної області, яка б хотіла належно виконувати цей наказ і бути прозорою. Тому закликаємо кожного з вас моніторити виконання цього наказу у вашому регіоні»,-йдеться у повідомленні.

Для тих, хто хоче долучитися до моніторингу, необхідно написати листа на електронну адресу veronika.z@patients.org.ua

Нагадаємо, що у Чернігові Управління охорони здоров’я запровадило ініціативу розміщення наявних безкоштовних ліків у міських лікарнях.

http://pik.cn.ua/22247/moz-zobovyazav-kerivnikiv-oblasnih-upravlin-ohoroni-zdorovya-oprilyudnyuvati-informatsiyu-pro-nayavnist-likiv/

Немає коментарів: