ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 30 червня 2016 р.

Кіровоградська організація ініціювала міністерський контроль за закупівлями ліків

На прохання Кіровоградського  обласного  відділення ВБО "ВМ ЛЖВ", нардеп звернувся до МОЗ України, щодо контролю питання фінансування потреб у закупівлі ліків для ВІЛ-позитивних громадян України.

Про це повідомили на офіційній сторінці у Фейсбук вище зазначеної організації.
«Від імені спільноти пацієнтів Кіровоградщини у травні ми звернулися до нардепів з проханням раціонально використовувати кошти у сфері охорони здоров'я та взяти під контроль питання 100% фінансування потреб у закупівлі ліків для ВІЛ-позитивних громадян України.
Сьогодні ми отримали відповідь, що голова фракції ПП "Об'єднання "Самопоміч" О. Березюк звернувся з нашим проханням до в.о. Міністра охорони здоров'я України В. Шафранського.
Спільними зусиллями зупинимо епідемію СНІДу!», - йдеться у повідомленні.


http://gre4ka.info/suspilstvo/28438-zakupivli-likiv-dlia-vil-pozytyvnykh-liudei-kontroliuvatyme-profilne-ministerstvo

Немає коментарів: