ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

субота, 25 червня 2016 р.

В Україні створять стратегічний запас вакцин і сироваток - В.Шафранський

В Україні створять стратегічний запас вакцин і сироваток - В.Шафранський

 В Україні буде створено стратегічний запас вакцин та сироваток з метою забезпечення імунної безпеки держави. Про це за підсумками круглого столу МОЗ “Реалізація політики в Україні щодо імунопрофілактики: аналіз стану, шляхи вирішення” в ексклюзивному коментарі УНН повідомив в.о.міністра охорони здоров’я Віктор Шафранський.

За його словами, до стратегічного запасу, насамперед, мають входити вакцини та сироватки від ботулізму, правцю, кліщового енцефаліту, сказу, також укусів гадюк.
“Достатню кількість таких вакцин і сироваток треба постійно мати в країні для забезпечення імунної безпеки держави”, — наголосив він.

Нагадаємо, як повідомляв УНН, у МОЗ запевнили, що вакцина від сказу надійде в Україну 27 червня.

Також нагадаємо, у квітні Фонд ЮНІСЕФ передав Україні першу партію вакцини та ліків.

http://www.unn.com.ua/

Немає коментарів: