ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 20 червня 2016 р.

ГЛАВА БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ: ЦІНИ НА ЛІКИ В УКРАЇНІ ЗАВИЩЕНІ У ДВА-ТРИ РАЗИ


Глава благодійного фонду розповіла про дослідження цінової політики ліків у ЄС

Ціни на ліки в Україні завищені. Про це повідомила виконавчий директор БФ "Пацієнти України" Ольга Стефанишина в ефірі "5 каналу" під час телемарафону "Україна понад усе".

"Кожен українець сьогодні заходить в аптеку, як у ювелірний магазин. Ціни на ліки дуже високі. Ми проводили дослідження: обдзвонювали аптеки Євросоюзу. В Україні ціни на ліки у два, а той у три рази вищі, ніж у сусідніх країнах", – повідомила Стефанишина.

"До мене дуже часто звертаються пацієнти з проханням допомогти у "контрабанді". У нас не зареєстровані ліки від тієї чи іншої хвороби, а вони нам дуже потрібні", – зазначила голова фонду.

"Пацієнти з важкими захворюваннями – вони контрабандисти у цій країні, бо вони не можуть купити ліки в аптеці і тому завозять із сусідніх країн не зареєстровані", – додала вона.

http://www.5.ua/suspilstvo/hlava-blahodiinoho-fondu-tsiny-na-liky-v-ukraini-zavyshcheni-u-dva-try-razy-117447.html

Немає коментарів: