ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 9 червня 2016 р.

Київська фірма розікрала 100 млн грн держкоштів, виділених на медикаменти


Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою викрили механізм розкрадання підприємцями понад 100 мільйонів державних коштів, виділених на придбання медичних препаратів для хворих на ниркову недостатність.

Як повідомляє прес-служба СБУ, в розкраданні коштів звинувачуються київські підприємці, що перемагали у тендерах Міністерства охорони здоров'я та обласних департаментів цього відомства впродовж 2013 — 2015 років.

Загальна сума медикаментів для перитонеального діалізу, які постачали бізнесмени, перевищила 800 мільйонів гривень.

Під час перевірки співробітники спецслужби встановили, що менеджмент фірми використовував корупційні зв’язки серед обласних лікарів-нефрологів. Медики за змовою з підприємцями штучно збільшували потребу регіонів у цьому препараті, завищена кількість якого потім прописувалась у технічних умовах тендерів.

За попередніми підрахунками, за цей період на державні гроші було закуплено «зайвої» продукції на більш ніж 100 мільйонів гривень.

Наразі триває перевірка тендерної документації та триває досудове слідство. Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України.

http://wz.lviv.ua/news/173945-kyivska-firma-rozikrala-100-mln-hrn-derzhkoshtiv-vydilenykh-na-medykamenty

Немає коментарів: