ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 20 червня 2016 р.

Порошенко дав МОЗ 10 днів на нормативне врегулювання імпорту ліків


Українські аптечки будуть комплектуватися оптимальними препаратами

Президент України Петро Порошенко дав доручення виконуючому обов'язки міністра охорони здоров'я Віктора Шафранському в десятиденний термін внести на розгляд уряду нормативні документи, які врегульовують питання імпорту ліків. Про це Порошенко заявив на нагородженні учасників бою поблизу Семенівки Донецькій області в червні 2014 року, передає кореспондент РБК-Україна.

"Цього тижня я підписав закон, над яким і я, як президент, і волонтери, представники благодійних організацій, і наші чиновники, і наші депутатами билися більше року. Полягає цей закон в тому, що ми ліквідували корупційні бар'єри, коли для того, щоб завести якісні іноземні препарати, треба було давати хабарі величезні і чекати довгі місяці", - заявив Порошенко.

Президент також зазначив, що поставив завдання виконуючому обов'язки міністра охорони здоров'я в десятиденний термін внести на розгляд уряду відповідні нормативні документи, які дозволяють завозити іноземні медпрепарати в Україну.

За словами Порошенка, такий крок дозволить знизити ціну ліків на суму, яку раніше становила корупційна складова.

"Нарешті в українських лікарнях і в українських аптеках з'явиться конкуренція, коли українські виробники повинні знижувати ціни і при відповідному рівні якості зможуть постачати ліки на український ринок. Аптечки українського виробництва після підписання цього закону будуть мати можливість комплектуватися якісними, точніше, оптимальними по співвідношенню ціна-якість препаратами", - додав Порошенко.

https://www.rbc.ua/ukr/news/poroshenko-dal-minzdravu-10-dney-normativnoe-1466249016.html

Немає коментарів: