ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 26 травня 2016 р.

Кабмін підтримав законопроект про ринок якісних ліків

http://www.ukrinform.ua: Кабінет міністрі України підтримав законопроект "Про лікарські засоби стосовно спрощення державної реєстрації лікарських засобів ", який дозволить спростити процедуру доступу на український ринок якісних ліків, які виготовляються та застосовуються у розвинених країнах світу.

Відповідне рішення було ухвалене на засідання уряду в середу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Як зазначив в.о. міністра охорони здоров'я Віктор Шафранський, ухвалення цього документа дозволить скоротити прийняття рішення Міністерством охорони здоров'я до 10 днів стосовно реєстрації лікарських препаратів і розширить перелік препаратів, які зареєстровані компетентним органами США, Швейцарії, Японії, Австралії, Канади, Європейського Союзу як лікарські засоби, держреєстрація яких здійснюється за спрощеною процедурою.

Як повідомляв Укрінформ, Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман сьогодні висловив сподівання, що Верховна Рада швидко прийме закон, який дозволить завозити в Україну якісні ліки з розвинений країн світу.

http://www.ukrinform.ua/rubric-society/2023214-kabmin-pidtrimav-zakonoproekt-pro-rinok-akisnih-likiv.htm

Немає коментарів: