ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

пʼятниця, 27 травня 2016 р.

В Україні обмежили продаж двох серій етилового спирту


В Україні тимчасово заборонили реалізацію та застосування двох серій етилового спирту виробництва ТОВ «Виробнича фармацевтична компанія «Біо-Фарма ЛТД», Україна.

Відповідні розпорядження оприлюднено на сайті Державної служби з лікарських засобів.
Препарат заборонили на підставі встановлення факту невідповідності вимогам аналітичної нормативної документації лікарського засобу за показником «Об'єм вмісту контейнера».

Згідно з розпорядженнями, заборонили «Спирт етиловий 70%», розчин для зовнішнього застосування 70% по 100 мл у флаконах скляних, серії 030413, виробництва ТОВ «Виробнича фармацевтична компанія «Біо-Фарма ЛТД», Україна, а також «Спирт етиловий 96%», розчин для зовнішнього застосування 96% по 100 мл у флаконах скляних, серії 010715, виробництва ТОВ «Виробнича фармацевтична компанія «Біо-Фарма ЛТД», Україна.

Суб'єкти господарювання, які здійснюють реалізацію, зберігання та застосування лікарських засобів, невідкладно повинні перевірити наявність згаданих лікарських засобів і помістити їх у карантин до окремого розпорядження Держлікслужби.

http://vgolos.com.ua/news/v_ukraini_obmezhyly_prodazh_dvoh_seriy_etylovogo_spyrtu_216743.html

Немає коментарів: