ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 16 травня 2016 р.

Ми демонополізуємо ринок ліків - Гройсман


Монополісти фармринку в Україні ще близько півроку "гратимуть на нервах" влади, намагаючись лобіювати повернення до старих схем реєстрації та закупівлі медпрепаратів.

Про це повідомив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на брифінгу у Вінниці, передає "Укрінформ".

"Уряд вже прийняв рішення про спрощення реєстрації препаратів, які реалізуються в Україні. Це буде означати, що ми демонополізуємо ринок і ціни на ліки почнуть зменшуватись. Як правило, в таких випадках монополісти будуть ще півроку "грати на нервах", намагатись якимсь чином впливати на державу, щоб вона повернулась до якоїсь монополізації. Треба по "якісних" цінах давати людям якісні препарати", - сказав Гройсман.


За його словами, "на потоці" наразі є 5-6 фірм, які є абсолютними монополістами ввезення ліків в Україну. Вони свого часу пролобіювали законодавство, яке не дозволяє виробникам прозоро ввезти ліки в Україну.

http://gazeta.ua/articles/politics/_mi-demonopolizuyemo-rinok-likiv-grojsman/697986

Немає коментарів: