ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 18 травня 2016 р.

В.Гройсман: уряд налаштований на повноцінну і якісну реформу охорони здоров’я


Кабінет міністрів України налаштований на повноцінну і якісну реформу охорони здоров’я. Про це 17 травня сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час брифінгу в Одесі, передає УНН.

"Уряд налаштований на повноцінну і якісну реформу охорони здоров’я. Друга позиція, ми зробимо все для того, щоб зняти будь-які бар’єри щодо розвитку власного виробництва медичних препаратів. З іншого боку, ми знімемо бар’єри і на конкурентний ринок для того, щоб пересічний громадянин міг отримати якісні ліки за реальною ціною", - наголосив він.

За словами голови уряду, найближчими днями планується скликати робочу нараду виробників, громадськості у сфері медицини для того, щоб можна було виокремити проблеми і по кожній з них були ухвалені рішення.

http://www.unn.com.ua/uk/news/1571688-uryad-nalashtovaniy-na-povnotsinnu-i-yakisnu-reformu-okhoroni-zdorovya-v-groysman

Немає коментарів: