ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 12 травня 2016 р.

Гройсман запрошений на зустріч з одеською фарммафією?


Володимир Гройсман запрошений на зустріч. Публічна легенда заходи 17 травня - відкриття нового промислово-лабораторного комплексу на фармацевтичному заводі «Інтерхім» в Одесі. Згідно з анонсом, на базі комплексу «буде проводитися розробка і виробництво висококласних вітчизняних лікарських засобів». Про це повідомляють UAinfoз посиланням на Известия в Україні.

Звучить патріотично. Слід до цього додати, що завод олігарха Анатолія Редера вже кілька років виробляє «висококласні вітчизняні лікарські засоби» на основі опіатів, неконтрольована продаж яких дозволяє йому літати на приватному літаку в свої будинки в заповідній зоні Кінбурнської коси, в кримській Масандрі (там він володіє колишнім особняком Михайла Романова) і Великобританії.

За суспільно-корисної ширмою «Інтерхіма» приховано колосальних обсягів виробництво кодеінових ліків, з яких на реальні потреби медицини йде всього один відсоток зі ста, решта формує ринок так званої «аптечної наркоманії»: опіати, доступні неповнолітнім - найбільш ласий шматок такого ринку.

На жаль, агентурі Редера у владних структурах вдається приховувати реальні обсяги споживання їх «продукту», але загальне уявлення про масштаби дає вже така кількість офіційних продажів.

Щорічно в українських аптеках безконтрольно продається близько 150-ти мільйонів кодеиносодержащих таблеток, лідируюча марка «Кодтерпін» - засіб від кашлю, яке виписується в найважчих випадках, коли хворий вже знаходиться під крапельницею. Якщо перерахувати на кількість всього населення країни, то виходить, що під крапельницю раз на рік з нападами кашлю лягає кожен третій.

Політики, які отримують у Редера зарплату, регулярно виступають з полум'яними промовами про користь кодеїну. Так нещодавно депутат Олег Мусій заявляв, що в ньому гостро потребують два мільйони чоловік. Ми довго шукали серед офіційних даних МОЗ відповідну цифру, і знайшли 1949917 осіб у 2014 році дійсно потребували «препаратах, які містять кодеїн, морфін, тебаин, трамадол, тримеперидин і фентаніл». І, що найцікавіше, - кодеїн в цьому переліку займає найменшу частину - в ньому потребували 50 тисяч пацієнтів.

Якщо кожному виписати по 10 таблеток, це складе 033% від проданих 150000000; якщо по 20 - 067%; і навіть якщо по 30 - хоча це вже абсурд - 1%. Один відсоток зі ста на реальні медичні потреби!

Мусій публічно виступив з відвертою брехнею, щоб продукт «Інтерхіма» не поставили на облік, і не стали продавати тільки пацієнтам, а не всім бажаючим, - інакше все це «виробництво висококласних вітчизняних лікарських засобів» накриється мідним тазом - таблетки з опіумом складають левову частку його продукції.

Чому у вільному продажу «чарівні» таблетки Редера користуються такою популярністю, відомо - від половини пачки можна «полетіти», а з п'яти-шести - зварити в домашніх умовах дешевий замінник героїну - дезоморфін, або в народі «крокодил», залежність від якого виникає миттєво, а смерть - року через два.Зрозуміло, офіційні продажі - тільки верхівка айсберга. Проти Редера неодноразово заводилися оперативно-розшукові справи про «порушення вимог чинного законодавства під час ввезення на територію України незареєстрованих в установленому порядку медичних субстанцій, в тому числі сильнодіючих та нарковмісних ». Тобто, неврахований обсяги сировини - чистого кодеїну.

Жодна справа так і не було доведено до суду завдяки лобі Редера в державних органах. 7 травня про це прямо заявив в ефірі «5 каналу» начальник департаменту протидії наркозлочинності МВС Ілля Ківа в інтерв'ю журналісту.

«- Як тільки я зайшов на посаду начальника департаменту, я відразу визначав найбільше зло - то, з яким мені доведеться зіткнутися.

- Хто найбільше зло?

- На сьогоднішній день - фармакологічна мафія, яка вразила всі структури (на екрані схема, складена Ківою, на чолі якої - завод «Інтерхім») ».

Лобі, прикриття - ключова складова бізнесу наркоторговців. При зміні уряду становище мафії стає хитким - потрібно знову і знову налагоджувати зв'язки.

Зрозуміло, навіщо Редеру потрібно фото, на якому йому, посміхаючись, тисне руку Гройсман. Але з самим Гройсманом воно може зіграти злий жарт: навіть мільйони Редера не можуть вічно затикати рот сотням тисяч рідних і друзів жертв його «чарівних» опіумних таблеток.

http://kordon.com.ua/news-ukraine/14733-odeska-mafya-kliche-premyer-mnstra-do-sebe.html

Немає коментарів: