ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 23 травня 2016 р.

У ВРУ пропонують доопрацювати урядовий проект закону щодо спрощеної реєстрації ліків


У ВРУ зареєстрували постанову про направлення на повторне перше читання проекту Закону України про внесення змін до статті 9 Закону України "Про лікарські засоби" щодо державної реєстрації. Про це йдеться на офіційному порталі ВРУ, передає УНН.

"Проект Закону України про внесення змін до статті 9 Закону України "Про лікарські засоби" щодо державної реєстрації (реєстр. № 4484), поданий Кабінетом Міністрів України, направити до Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я для підготовки на повторне перше читання", - сказано в проект постанови, яка була внесена народними депутатами України - членами Комітету з питань охорони здоров’я.

Автором постанови є народний депутат О. Богомолець.

Нагадаємо, Уряд пропонує спростити реєстрацію для імпортних ліків, які зареєстровані у країнах ЄС та США. Аналогічну пропозицію внесли і нардепи власним законопроектом.
Відмінність позицій урядовців та нардепів полягає у тому, що нардепи наголошують на необхідності спрощеної реєстрації в Україні не усіх ліків з іноземною реєстрацією, а лише тих, які внесені до протоколів лікування у країнах Європи та США.

Після критики збоку експертів і низки політиків, урядовий законопроект було доопрацьовано.
За словами в.о. міністра охорони здоров’я В.Шафранського  КМУ виступає за те, аби спрощена реєстрація стосувалася імпортних препаратів, які виробляються, зареєстровані та застосовується у протоколах лікування країн ЄС, США, Канада, Австралії, Швейцарії та Японії.
Остаточної позиції профільного Комітету ВРУ з цього приводу поки немає.

Також нагадаємо, що за словами експерта В.Князевича, стратегічне завдання України має полягати у забезпеченні громадян ліками вітчизняного виробництва.
Раніше, В.Гройсман закликав ВР ухвалити закон про спрощення реєстрації імпортних ліків.
Джерело: УНН

http://www.unn.com.ua/uk/news/1573211-u-vru-proponuyut-doopratsyuvati-uryadoviy-proekt-zakonu-schodo-sproschenoyi-reyestratsiyi-likiv

Немає коментарів: