ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

пʼятниця, 20 травня 2016 р.

УКРАЇНСЬКІ ВИРОБНИКИ ЛІКІВ АБСОЛЮТНО ЗДАТНІ КОНКУРУВАТИ ІЗ ЗАКОРДОННИМИ – ДИРЕКТОР АПТЕЧНОЇ АСОЦІАЦІЇ

На сьогодні багато українських аптечних мереж працюють на високому рівні

Ціни на ліки українського виробництва виросли, та залишаються дешевшими, ніж закордонні препарати. Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив директор аптечної професійної асоціації України Володимир Руденко.

На запитання, чи можуть українські виробники ліків конкурувати із закордонними виробниками, він сказав: "Абсолютно можуть конкурувати. Український виробник виробляє дуже якісні і гарні лікарські засоби, щоправда, це в основному генеричні лікарські засоби, це не інноваційні, але таких генеричних засобів багато завозиться закордонного виробництва. І зрозуміло, що вони конкурують між собою і по якості, і по іншим показникам".

За його словами, ціни на ліки українського виробництва хоч і виросли, та залишаються дешевшими, ніж закордонні препарати.

"Щодо цінової палітри, то ціни українського виробника дешевші, ніж закордонного, тому що український виробник все таки менше прив'язаний до валютної складової ... але разом з тим виросли ціни і на вітчизняні лікарські засоби, тому що дуже велика складова у створенні лікарських засобів у виробництві – це є імпортні, в тому числі і субстанції, і пакувальні матеріали й інше обладнання", – наголосив Руденко.

Він також додав, що на сьогодні багато українських аптечних мереж працюють на високому рівні.

"Я вважаю, що сьогодні багато аптечних мереж працюють на дуже гідному рівні, мають кваліфікований персонал і мають всю палітру лікарських засобів для того, щоб задовольнити вимоги пересічного громадянина", – зауважив директор аптечної професійної асоціації України.

Нагадаємо, за словами виконавчого директора благодійного фонду "Пацієнти України" Ольги Стефанишиної, ціни на ліки в Україні завищені на 30-60%.

http://www.5.ua/suspilstvo/ukrainski-vyrobnyky-likiv-absoliutno-mozhut-konkuruvaty-iz-zakordonnymy-dyrektor-aptechnoi-asotsiatsii-ukrainy-114251.html

Немає коментарів: